Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaČlanstvoKorisničke grupeLogin

Share | 

Golf od Ivandije

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Ivandija

Broj postova : 326
Registration date : 27.07.2007

PostajNaslov: re   pet pro 28, 2007 11:14 am

mala je napisao/la:
hahaha
što se tu priča o meni kad me nema...ccccc

a nisam ja blesava...znam ja šta to znači kad mali zeleni dođe u devanovu garažu...al štaćeš...moraš se pomirt sa sudbinom...inalaziti različite nove zanimacije da ispuniš vrijeme.... Very Happy

haha ,a jadna ....

a nista kad je on sebi mogao nabavit malog zelenog a ti sebi nabavi nekog ljubavnika affraid

haha
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Ivandija

Broj postova : 326
Registration date : 27.07.2007

PostajNaslov: re   pet pro 28, 2007 9:53 pm

grga yamaha je napisao/la:
e ivandija..zajebavam te ..nema ljutnje..vidi se da nisi neki konj kad se nesvadas..neka bi se budala svadala do sutra..hahaha..samo vas palim ljudi..vidit cete kakava sranja od postova cu pisat..bitno da se cita..obicno se glupi postovi komentiraju..ja sam dokaz..hahah.ajd uziwajte..

ma sve 5
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Lordan
Admin

Broj postova : 708
Registration date : 14.05.2007

PostajNaslov: Re: Golf od Ivandije   pet sij 04, 2008 1:43 am

daljnja rasprava o dominikovoj kupnji auta u OFFTOPIC
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.felga.tk
Armani

Broj postova : 590
Registration date : 22.07.2007

PostajNaslov: Re: Golf od Ivandije   sri sij 09, 2008 12:05 am

grga yamaha je napisao/la:
e ivandija kazes za onaj golf da je sepet..a šta je ovo.affraid .autoprijevoznik ciganlija..daj ljudi misle da skupljas staro zeljezo i akumulatore kad se vozis s tim:oops: ...to nije ni za poklonit..moro bi platit da ga odvezu..haha..to je kao na onu foru pick up..Razz auto ti je tako neukusan i nasminkan a izgleda koda su ga djeca sklapala..e te felge su ok..volan je ok a jer to drvo od breze ili od trešnje?.. jer to offroad kad je tako visok..pa znam zast je visok da mos svinje i konje prevozit.. sam ti fali jos ona kucica za konje..ipak ti je konjicki blizu pa odma neki fus da ubacis jer ionako si ti fuser...eto al znas kak kazu bolje se vozit ko seljak nego hodat ko covjek..bez ljutnje..sta si trazio to si dobio..stalno nest seres na moji postovima a gdje su tvoji??eto ja cjenim tvog golfa al daj brate bar ga parkiraj u garazu jer ti tjera musterije onako parkiran ispred servisa..jer njega mozes vjecno servisirat..aj pozz skatulja santa

Bez ljubomornih ispada molim Wink

PostajNaslov: Re: Golf od Ivandije   

[Vrh] Go down

Golf od Ivandije
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2