Početna stranicaPretraľnikRegistracijaLogin

Share

Golf kec(1) superb tuning

Go down 
Autor/icaPoruka
grga yamaha

grga yamaha

Broj postova : 24
Registration date : 19.05.2007

Golf kec(1) superb tuning Empty
PostajNaslov: Golf kec(1) superb tuning   Golf kec(1) superb tuning Emptypon pro 17, 2007 12:25 pm

eo golf mog prijatelja..1.6 td(turbodizel)malo trosi.. slabije ide al zato izgleda predobro..sve što vidite je napravljeno rucno..svaki spojler..nista nije kupovno tako da ga je sve ovo izišlo cca 1500kn..djaba..ali staru babu mozes obuci u najnovije ona opet ostaje stara baba..tako i taj golf..star je 80 i neko..od olupine je napravljen auto i to auto koji jos uvijek mami poglede.. fell fear..

Golf kec(1) superb tuning 19-11-10 Golf kec(1) superb tuning 19-11-11 Golf kec(1) superb tuning 19-11-12

Golf kec(1) superb tuning 19-11-13 Golf kec(1) superb tuning 20-11-10 Golf kec(1) superb tuning 23-11-10

Golf kec(1) superb tuning 23-11-11 Golf kec(1) superb tuning 23-11-12 Golf kec(1) superb tuning 23-11-13
[Vrh] Go down
Ivandija

Ivandija

Broj postova : 326
Registration date : 27.07.2007

PostajNaslov: Re: Golf kec(1) superb tuning   Golf kec(1) superb tuning Emptypon pro 17, 2007 12:39 pm

imam i ja jednog starijeg ljubimca

Golf kec(1) superb tuning 35344057ng8.th

Vise slika ovdje :
http://ivan.forumhr.com/garaza-f14/golf-od-ivandije-t213.htm

Zadnja promjena: ; pon pro 17, 2007 2:45 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Lordan
Admin
Lordan

Broj postova : 708
Registration date : 14.05.2007

PostajNaslov: Re: Golf kec(1) superb tuning   Golf kec(1) superb tuning Emptypon pro 17, 2007 1:38 pm

ivandija tvoj je stvarno lijep auto.. lijepe felge, lijepo ofarban i sredjen onak kak treba(za to godiste je prelijep) a ovaj crveni je uzas po meni nabio spojlere i neke gluposti izgleda kao da je iz cirkusa dosao.... al svako ima svoje misljenje... mislim da ce se armani samnom sloziti....hehe
[Vrh] Go down
http://www.felga.tk
Ivandija

Ivandija

PostajNaslov: Re: Golf kec(1) superb tuning   Golf kec(1) superb tuning Emptypon pro 17, 2007 1:53 pm

ah cuj,znas da djeca vole taj " brz i žestok " look,underground spike ....lol

neka im,nek nakače blatobrane do poda,nek stavljaju cjevi za sojlere ,neka meču neonke....samo daaj:D

nek uživaju,samo NEKA NE STRADAVAJU !!!
[Vrh] Go down
Armani

Armani

Broj postova : 590
Registration date : 22.07.2007

PostajNaslov: Re: Golf kec(1) superb tuning   Golf kec(1) superb tuning Emptypon pro 17, 2007 1:56 pm

Ivandija tvoj golf ne zavrijeduje da ga se stavlja u isti kos sa ovim
crvenim kecom... Osim da posluzi za primjer kako se i bez hrpetine
plastike auto moze lijepo sredit... Jedino daj makni te navlake, tepihe
(stavi neke druge, normalnije) i ove brisace, to kvari sveukupni
dojam... al ostalo je sve ok, pogotovo mi se svinja branik Very Happy

A sad da prokomentiram i ovog crvendaca lol!
Cijenim svacji rad i trud... Ali ovaj kec je cista katastrofa, carbage nad carbageima...
Izgleda predobro??? Kome??? Auto je tolko neukusno i seljacki slozen da to nije normalno (cijenim trud i rad, al kaj je previse je previse)...
Ciganija ziva... Od olupine je napravljena jos veca katastrofa...
Bolje bi bilo da ga je samo polakirao, nabacio felgu, zatamnio stakla i to bi bilo taman...
A ne ovolko pretjerivat... Da mi je znat kod koga taj kec mami poglede...
Ja bi ga jedino pogledao i iskreno se sazalio nad osobom koja je to napravila...

Jbt zgrazam se nad ovim i pitam se gdije je kraj ljudskoj gluposti i dali ga uopce ima...
Ja bi ovakav čuning rigorozno kaznjavao, a tvorcima istog bi vadio oci i lomio ruke da, nedo Bog,
ne unakaze jos koje vozilo kad ih uhvate trenutci krativnosti, pa krenu u svoje opake projekte affraid

P.S. na par slika se malo vidi i Fiat 128... njega bi isto bilo interesantno vidjet... lol!

Ivandija

PostajNaslov: Re: Golf kec(1) superb tuning   Golf kec(1) superb tuning Emptypon pro 17, 2007 2:23 pm

Armani je napisao/la:
Ivandija tvoj golf ne zavrijeduje da ga se stavlja u isti kos sa ovim
crvenim kecom... Osim da posluzi za primjer kako se i bez hrpetine
plastike auto moze lijepo sredit... Jedino daj makni te navlake, tepihe
(stavi neke druge, normalnije) i ove brisace, to kvari sveukupni
dojam... al ostalo je sve ok, pogotovo mi se svinja branik Very Happy

A sad da prokomentiram i ovog crvendaca lol!
Cijenim svacji rad i trud... Ali ovaj kec je cista katastrofa, carbage nad carbageima...
Izgleda predobro??? Kome??? Auto je tolko neukusno i seljacki slozen da to nije normalno (cijenim trud i rad, al kaj je previse je previse)...
Ciganija ziva... Od olupine je napravljena jos veca katastrofa...
Bolje bi bilo da ga je samo polakirao, nabacio felgu, zatamnio stakla i to bi bilo taman...
A ne ovolko pretjerivat... Da mi je znat kod koga taj kec mami poglede...
Ja bi ga jedino pogledao i iskreno se sazalio nad osobom koja je to napravila...

Jbt zgrazam se nad ovim i pitam se gdije je kraj ljudskoj gluposti i dali ga uopce ima...
Ja bi ovakav čuning rigorozno kaznjavao, a tvorcima istog bi vadio oci i lomio ruke da, nedo Bog,
ne unakaze jos koje vozilo kad ih uhvate trenutci krativnosti, pa krenu u svoje opake projekte affraid

P.S. na par slika se malo vidi i Fiat 128... njega bi isto bilo interesantno vidjet... lol!

slažem se svim što si rekao,i btw ja sam prvi protiv takvih "tuninga" ,kao prvo seljački izgleda,kao drugo auto se nemože tako vozit na našim cestama( čitaj prenizak je ).

btw one navlake ,i tepihe u mom caru cu zamjenit ovih dana ,ove su eto tako stavljene jer nisam imao druge a i nisam bio pri para da kupim bolje ,jbga

p.s neznam kad če ekipa shvatit da ti spojleri na autima i spušteni branici nisu uopće in te da je to samo po filmovima i takvim akcijama . Svi krelci koji to imaju na autima u realitiyu su zasiat kreteni.

a ti Grga ,poštovani kolega otkad si dosao na forum nisi jednu pametnu rekao.postas tu slike sve nekih škatulja i kanti .....
[Vrh] Go down
Armani

Armani

PostajNaslov: Re: Golf kec(1) superb tuning   Golf kec(1) superb tuning Emptypon pro 17, 2007 2:31 pm

Grozota... trebalo bi napravit neko istrazivanje sta je tim majstorima čuninga u glavama, odakle crpe inspiraciju... Odakle ideje za nesto tako bolesno

Al jbga... izgleda da je to sada IN... skinut opruge s auta da sto bolje sjedne na zemlju, nabacat 10 kubika plastike na njega i onda si glavni baja u selu...

devan

Broj postova : 334
Registration date : 23.05.2007

PostajNaslov: Re: Golf kec(1) superb tuning   Golf kec(1) superb tuning Emptypon pro 17, 2007 3:39 pm

ma... taj golf sam vidjao u gradu... boze moj sta sve ljudima nece pasti na pamet..... a kad sam mu vidio natpis na sajbi... vristo sam mu..... tako da bi se slozio s armanijem.... felgice, neka dobra boja, zatamnit stakla..... puno atraktivnije.....

a mislim da ima jos neku "sredjenu" pilu..... jel njegova stojka crvena??? vidi se zadnji kraj na zadnjoj slici..... mislim da sam ju grga vidjao u tvojoj ulici....
[Vrh] Go down
Ivandija

Ivandija

PostajNaslov: Re: Golf kec(1) superb tuning   Golf kec(1) superb tuning Emptypon pro 17, 2007 4:11 pm

nemojte tako,ti momci su PREžestoki ,pa čak i za nas Very Happy
[Vrh] Go down
Armani

Armani

PostajNaslov: Re: Golf kec(1) superb tuning   Golf kec(1) superb tuning Emptypon pro 17, 2007 4:37 pm

đaba nama ne znam kakvi auti... đaba je meni bila ona 166... niko ziv se nije okretao na cesti za menom Sad Sad

lol!

Ivandija

PostajNaslov: Re: Golf kec(1) superb tuning   Golf kec(1) superb tuning Emptypon pro 17, 2007 4:49 pm

Armani je napisao/la:
đaba nama ne znam kakvi auti... đaba je meni bila ona 166... niko ziv se nije okretao na cesti za menom Sad Sad

lol!

haha
[Vrh] Go down
dominik_os

dominik_os

Broj postova : 746

PostajNaslov: Re: Golf kec(1) superb tuning   Golf kec(1) superb tuning Emptypon pro 17, 2007 11:50 pm

pošto je moja alfica malo iskuckana sa svake strane .. a i kupio sam novu kantu za smeće u sobi pa mi je ostalo podosta plastike od stare , mogo bi složit koje krilo na autu da bolje leži i oduzima dah...
[Vrh] Go down
Lordan
Admin
Lordan

PostajNaslov: Re: Golf kec(1) superb tuning   Golf kec(1) superb tuning Emptyuto pro 18, 2007 12:18 am

e al iskreno mene bi bilo sramota to voziti.. bolje bi vozio obicnog keca lijepo ga prefarbo nego ovo... ovako bi mi se svi smijali u gradu a s obicnim me bar nebi ni gledali... uzas ....

evo vidite ovoga gofa keca.... nema ni duboke branike nista... samo spusteno, lijepe felgice, tamna stakla i super izgleda... Laughing cyclops (iako su felge mislim skuplje nego auto heeheehe)
Golf kec(1) superb tuning Imag0010
...a ta zatamnita svjetla kao na tom crvendacu sve bi to cekicom porazbijo
nevidi se nista kad koce... nevidi se ni kad je serijala koliko je
staro

lol! lol! lol!

Zadnja promjena: ; uto pro 18, 2007 12:37 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Armani

Armani

PostajNaslov: Re: Golf kec(1) superb tuning   Golf kec(1) superb tuning Emptyuto pro 18, 2007 1:11 am

ovo crno nije kec nego duja lol!

Ivandija

PostajNaslov: re   Golf kec(1) superb tuning Emptyuto pro 18, 2007 11:35 am

Armani je napisao/la:
ovo crno nije kec nego duja lol!
da haha ,a nema veze
[Vrh] Go down
Lordan
Admin
Lordan

PostajNaslov: Re: Golf kec(1) superb tuning   Golf kec(1) superb tuning Emptyuto pro 18, 2007 1:42 pm

a isti k... hehe... al opet moze tako izgledati i jedinica...
[Vrh] Go down
GTA

Broj postova : 25
Registration date : 29.01.2008

PostajNaslov: Re: Golf kec(1) superb tuning   Golf kec(1) superb tuning Emptysri sij 30, 2008 10:26 pm

Stvarno nevidim povod stavljanju ovoga na forum osim ako netko nije zeljan sramote,kao sto su rekli cijenim rad i ulozen novac ali ovo je previse...
[Vrh] Go down
miskei-os

miskei-os

Broj postova : 152
Registration date : 24.10.2007

PostajNaslov: Re: Golf kec(1) superb tuning   Golf kec(1) superb tuning Emptyčet sij 31, 2008 12:51 am

katastrofa
[Vrh] Go down
Lordan
Admin
Lordan

PostajNaslov: Re: Golf kec(1) superb tuning   Golf kec(1) superb tuning Emptyčet sij 31, 2008 1:22 am

Sorry malo OT... al mislim da je i ovaj kec ljepsi od ovoga....

http://img215.echo.cx/img215/6596/runic0nn.jpg

eghegeeghehehehehe
[Vrh] Go down
Armani

Armani

PostajNaslov: Re: Golf kec(1) superb tuning   Golf kec(1) superb tuning Emptyčet sij 31, 2008 1:56 am

Lordan je napisao/la:
Sorry malo OT... al mislim da je i ovaj kec ljepsi od ovoga....

http://img215.echo.cx/img215/6596/runic0nn.jpg

eghegeeghehehehehe

sta uradi od corrada... vlasnika bi trebalo bez milosti bacit medu napaljene konje i pustit ih da ga brutalno siluju lol!

PostajNaslov: Re: Golf kec(1) superb tuning   Golf kec(1) superb tuning Empty

[Vrh] Go down

Golf kec(1) superb tuning
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.