Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 [b]ew i moja ''makina'' lol....[/b]

Go down 
+6
Jave
Lordan
Tom
borna_aerox
dominik_os
marin992
10 posters
Autor/icaPoruka
marin992

marin992


Broj postova : 141
Age : 31
Localisation : Osijek-Brijest
Registration date : 06.08.2007

[b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Empty
PostajNaslov: [b]ew i moja ''makina'' lol....[/b]   [b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Emptypon kol 06, 2007 10:55 pm

eo moe pile

[b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] P8020010ze8.th

nisam tjeo jos nista mjenjat na ovome svom jer imam jos garanciju..prepravljat cemo nagodinu poslje 4 mjeseca

eo edna slika i od suzukia od staoga..

[b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] P8020001uo4.th

ak je neko zainteresiran za ovaj motor nek se javi..heh..stari ga oce mjenjati..taj suzuki je 88 godiste,registriran je do 5 mjeseca nagodinu..ak nekog jos sta zanima nek se javi..


ew to e to od mene za sada..
[Vrh] Go down
dominik_os

dominik_os


Broj postova : 746
Age : 35
Localisation : SB_vinogorje i OS_sjenjak
Registration date : 14.05.2007

[b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Empty
PostajNaslov: Re: [b]ew i moja ''makina'' lol....[/b]   [b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Emptyuto kol 07, 2007 3:46 am

e motor mi dobro izgleda .. kolko košta..
i koliko ide....
ljepši mi je od yamahe ybr125 ... u istoj klasi
[Vrh] Go down
marin992

marin992


Broj postova : 141
Age : 31
Localisation : Osijek-Brijest
Registration date : 06.08.2007

[b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Empty
PostajNaslov: Re: [b]ew i moja ''makina'' lol....[/b]   [b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Emptyuto kol 07, 2007 4:49 am

ma motor izgleda kao zvijer..heh
kosta je kada je stari kupovo (4.mj ove godine) 21 tisucu,a sada je 24 tisuce..vald zbog sezone
ja sma ga vozio 115 s malim vjetorm u prsa
i meni je isto ljepsi od ybr-a
ma jedino sto bi mjenjo na njemu je prednja maska
[Vrh] Go down
borna_aerox

borna_aerox


Broj postova : 136
Age : 34
Localisation : ČEPIN
Registration date : 15.05.2007

[b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Empty
PostajNaslov: Re: [b]ew i moja ''makina'' lol....[/b]   [b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Emptyuto kol 07, 2007 8:12 pm

e lega jel mi mozes rec sam di si kupio motor i kolko dode!!?? zanima mog prijatelja!!jer motor izgleda prejebeno za tu kategoriju...i najjaci mi je od te skupine do 125 osim rs-a al ono...di si kupio i kolko kosta i maksimalka!!
[Vrh] Go down
Tom

Tom


Broj postova : 64
Age : 32
Localisation : OSijek
Registration date : 04.08.2007

[b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Empty
PostajNaslov: Re: [b]ew i moja ''makina'' lol....[/b]   [b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Emptyuto kol 07, 2007 8:23 pm

mislim da mu ispod tablice(na drzacu) lol! pise kridoma,a cijena je oko 24 k kuna:D
[Vrh] Go down
http://studio-lc.net
marin992

marin992


Broj postova : 141
Age : 31
Localisation : Osijek-Brijest
Registration date : 06.08.2007

[b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Empty
PostajNaslov: Re: [b]ew i moja ''makina'' lol....[/b]   [b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Emptyuto kol 07, 2007 10:07 pm

je ovaj motro kupuljen je u kridomi..moj stari ga jos nie odplatio..al onda je bio za gotovinu 21 tisuca kuna..a sada mu je cijena 24 tisuce kuna..vald je poskupila zbog sezone..

bravo glava...pametan si ti decko...lol...
[Vrh] Go down
Lordan
Admin
Lordan


Broj postova : 708
Age : 36
Localisation : Osijek
Registration date : 14.05.2007

[b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Empty
PostajNaslov: Re: [b]ew i moja ''makina'' lol....[/b]   [b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Emptysri kol 08, 2007 12:41 am

motor super izgleda vidio sam jednog takvog uzivo... samo rezi tablicu puno ljepse ce izgledati bez nje..... ako mozes...
[Vrh] Go down
http://www.felga.tk
marin992

marin992


Broj postova : 141
Age : 31
Localisation : Osijek-Brijest
Registration date : 06.08.2007

[b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Empty
PostajNaslov: Re: [b]ew i moja ''makina'' lol....[/b]   [b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Emptysri kol 08, 2007 1:16 am

a ne miejm jer bi mi stari srao 100%..jer kontas ja neam jos ni punih 15 godina..mozda kada polzim...al hvala na savjetu
[Vrh] Go down
borna_aerox

borna_aerox


Broj postova : 136
Age : 34
Localisation : ČEPIN
Registration date : 15.05.2007

[b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Empty
PostajNaslov: Re: [b]ew i moja ''makina'' lol....[/b]   [b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Emptysri kol 08, 2007 2:01 pm

kolka je maksimalka tog tvog motorA?! al motor mi je preljep!!
[Vrh] Go down
marin992

marin992


Broj postova : 141
Age : 31
Localisation : Osijek-Brijest
Registration date : 06.08.2007

[b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Empty
PostajNaslov: Re: [b]ew i moja ''makina'' lol....[/b]   [b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Emptysri kol 08, 2007 2:27 pm

ja sma ga vozio 115 km/h s laganim vjetrom u prsa...ma motor je po izgledu zvijer..trosi 4-4.5 l na 100 km..jedino sto mi se ne svida na nejmu je prednje svjetlo..slikat cu ga danas mozda mal pa da stavim jos koju slikicu u garazu...
[Vrh] Go down
Jave

Jave


Broj postova : 350
Localisation : Osijek-Bosutsko
Registration date : 08.08.2007

[b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Empty
PostajNaslov: Re: [b]ew i moja ''makina'' lol....[/b]   [b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Emptyčet kol 09, 2007 6:56 am

Motor meni predobar za svoju klasu i puno ljepši od ybr-a.
[Vrh] Go down
Dino

Dino


Broj postova : 36
Age : 33
Localisation : Osijek-Brijest
Registration date : 09.08.2007

[b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Empty
PostajNaslov: Re: [b]ew i moja ''makina'' lol....[/b]   [b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Emptysub kol 11, 2007 1:41 am

dobar jee... cetverotaktni.. malo trosi dobro ide... dobar je motor.. probo sam ga.. =)
[Vrh] Go down
grga yamaha

grga yamaha


Broj postova : 24
Age : 67
Registration date : 19.05.2007

[b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Empty
PostajNaslov: Re: [b]ew i moja ''makina'' lol....[/b]   [b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Emptysub tra 05, 2008 8:03 am

taj motor sam vidio na netu..jos prije nego sam kupio ybr-a..i kupio bi ga odma..samo nisam znao di to ima..a sad je kasno..ista klasa.??.mozda u papirima..daleko je bolje sklopljen motor..diska 2..kvalitetnije maske..guma 130 a ybr 90 hahah..motor ti je predobar za tu cijenu..ocemo kljuc za kljuc uz moju nadoplatu??hahaha..lol..e daj kad te vidim da bacimo race..kladim se da te do 90 jedem..ipak neide isto mountybike i trkalica..ne??uza guma bolje performanse..iako si jaci po masini..vjerujem da bi te dobio do 90-100..i tvoj je 17cola a ybr 18..i to ima svoje..ybr je laksi..al jebes to..i dalje bi prije vozio daelim nego ybr..sta picka zna kolko je to kubika..a mene pitaju..jer to tomos tuning..haha..znas sta kazu..bolje se vozit ko seljak nego hodat ko gospodin..pozz..grga
[Vrh] Go down
Ivandija

Ivandija


Broj postova : 326
Age : 38
Localisation : ..::sMrT JaPAncIma::..
Registration date : 27.07.2007

[b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Empty
PostajNaslov: Re: [b]ew i moja ''makina'' lol....[/b]   [b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Emptysub tra 05, 2008 11:00 am

grga yamaha je napisao/la:
taj motor sam vidio na netu..jos prije nego sam kupio ybr-a..i kupio bi ga odma..samo nisam znao di to ima..a sad je kasno..ista klasa.??.mozda u papirima..daleko je bolje sklopljen motor..diska 2..kvalitetnije maske..guma 130 a ybr 90 hahah..motor ti je predobar za tu cijenu..ocemo kljuc za kljuc uz moju nadoplatu??hahaha..lol..e daj kad te vidim da bacimo race..kladim se da te do 90 jedem..ipak neide isto mountybike i trkalica..ne??uza guma bolje performanse..iako si jaci po masini..vjerujem da bi te dobio do 90-100..i tvoj je 17cola a ybr 18..i to ima svoje..ybr je laksi..al jebes to..i dalje bi prije vozio daelim nego ybr..sta picka zna kolko je to kubika..a mene pitaju..jer to tomos tuning..haha..znas sta kazu..bolje se vozit ko seljak nego hodat ko gospodin..pozz..grga

lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
gumy

gumy


Broj postova : 178
Age : 37
Localisation : osijek
Registration date : 16.06.2007

[b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Empty
PostajNaslov: Re: [b]ew i moja ''makina'' lol....[/b]   [b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Emptypon tra 07, 2008 12:49 am

jesi ti neki dan bio s tim na aveniji navečer?
[Vrh] Go down
marin992

marin992


Broj postova : 141
Age : 31
Localisation : Osijek-Brijest
Registration date : 06.08.2007

[b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Empty
PostajNaslov: Re: [b]ew i moja ''makina'' lol....[/b]   [b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Emptypon lip 16, 2008 9:10 am

gumy je napisao/la:
jesi ti neki dan bio s tim na aveniji navečer?
sry..nisam bio pun kurac ovdje na forumu pa nisam ni vidio ovo..a nznm bas jesam bio s njime...hehe..a ni ne vozim se sada...imo sranja s murijom..a doro nisu me tak brzo ni uvatili..tak da sad se ni ne vozim bas:)
[Vrh] Go down
Sponsored content





[b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Empty
PostajNaslov: Re: [b]ew i moja ''makina'' lol....[/b]   [b]ew i moja ''makina''  lol....[/b] Empty

[Vrh] Go down
 
[b]ew i moja ''makina'' lol....[/b]
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» moja skira:D
» evo moja toyka!
» Moja Bella (166 3,0 V6 24V)
» ovo je ljudi moja pila

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: MOTORI I SKUTERI :: GARAŽA-
Forum(o)Bir: