Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

jebe..ni proizvodaci auta!!

Go down 
+2
:::ACO:::
borna_aerox
6 posters
Autor/icaPoruka
borna_aerox

borna_aerox

Broj postova : 136
Registration date : 15.05.2007

jebe..ni proizvodaci auta!! Empty
PostajNaslov: jebe..ni proizvodaci auta!!   jebe..ni proizvodaci auta!! Emptypon lis 29, 2007 12:25 pm

zasto jebe..i proizvodaci automobila sve ali bas sve aute sad prave okruglima..i zaobljenima..pa to ne da je gadno...npr..eo novi fiat punto...clio...tvingo..fabia..i svi ti auti..zasto prave aute za buducnost..sta oni glume japance i njih pa ce napravit auto na 2 tocka kao neki svemirski!!!lool!!i eto koji auto od ovih novih auta dobro izgleda..od ove kategorije auta..koje sam nabrojo!!
[Vrh] Go down

Broj postova : 199
Registration date : 12.08.2007

PostajNaslov: Re: jebe..ni proizvodaci auta!!   jebe..ni proizvodaci auta!! Emptypon lis 29, 2007 1:22 pm

meni osobno se francuzi i talijani baš ne sviđaju, peugeot je prije dok nije počeo redizajnirat i sad je baš fuj neki...
a u toj kategoriji corsa nova izgleda odlično =)
[Vrh] Go down
GTA
Gost

PostajNaslov: Re: jebe..ni proizvodaci auta!!   jebe..ni proizvodaci auta!! Emptypon lis 29, 2007 1:43 pm

Hmm...Dizajn samih automobila napreduje i razvija se
svake godine kao i sama sigurnost automobila, pogonski agregati,raznorazni sustavi unutar vozila itd....

Dakle normalno je za ocekivati da dizajn nije isti kao
i 80-tih i 90-tih godina proslog stoljeca,kao sto i sami
pogonski agregati nisu slicni niti identicni,sve se to razvijalo
i mijenjalo kroz dugi niz godina,od uspjelih i atraktivnih
do neatraktivnih i neuspjelih pokusaja dizajna i redizajna
odredenih automobila....
[Vrh] Go down
Lordan
Admin
Lordan

Broj postova : 708
Registration date : 14.05.2007

PostajNaslov: Re: jebe..ni proizvodaci auta!!   jebe..ni proizvodaci auta!! Emptypon lis 29, 2007 3:40 pm

pa evo dat cu primjer passat 2003 godina i passat 2006 godina.... ovaj novi je fino zaobljen i puno bolje izgleda nego stari passat...

a ovi mali autici bi grozno izgledali da su kockice.... peugeot 207 je prekrasan puno bolje izgleda nego grande punto....

a nova corsa ti je bas ono ful zaobljenja.. nekontam te kako onda nevolis zaobljene aute...

kupi kockicu bmw 1990.g. pa ces se moci pocesati od rub auta...hehehe
[Vrh] Go down
http://www.felga.tk
borna_aerox

borna_aerox

PostajNaslov: Re: jebe..ni proizvodaci auta!!   jebe..ni proizvodaci auta!! Emptyuto lis 30, 2007 1:27 pm

a jebote nepricam sad bas za kockice..a i bas nevolim bmw..i mercedese..te aute inace nevolim..ali kazem npr..za novu fabiu i za novog punta..jebote svi ove glumit japance koji naprave neki prototip na dva tocka i plastike..pa jebote napravite auto kao i prije...golf 3..najbolja serija golfa...fabia je ova prije ove nove neznam koje godiste..2000 i neka..fiat punto onaj 2002 2003 --a ne ovaj novi..i te sheme..!!!
[Vrh] Go down

Broj postova : 199
Registration date : 12.08.2007

PostajNaslov: Re: jebe..ni proizvodaci auta!!   jebe..ni proizvodaci auta!! Emptyuto lis 30, 2007 1:54 pm

A ima tu istine... meni npr je bmw 3 nova ružnija nego stara, isto kao i punto i svi novi Francuski auti...

Ali Japanci sve ljepše i ljepše aute prave (pogle novu mazdu 6)..
[Vrh] Go down
dominik_os

dominik_os

Broj postova : 746

PostajNaslov: Re: jebe..ni proizvodaci auta!!   jebe..ni proizvodaci auta!! Emptysri lis 31, 2007 2:09 am

ma lexsus braco lexus....to je pila
[Vrh] Go down
Lordan
Admin
Lordan

PostajNaslov: Re: jebe..ni proizvodaci auta!!   jebe..ni proizvodaci auta!! Emptysri lis 31, 2007 2:16 am

od golfova trojka je lijep model meni puno bolji model od cetvorke... ali ipak golf 5 je prekrasan... nemos ga usporedit sa trojkom....

a kao sto vidis ja imam punta starijeg ali iskreno grande mi je super i izvana i iznutra....
[Vrh] Go down
Armani

Armani

Broj postova : 590
Registration date : 22.07.2007

PostajNaslov: Re: jebe..ni proizvodaci auta!!   jebe..ni proizvodaci auta!! Emptysri lis 31, 2007 2:29 am

dominik_os je napisao/la:
ma lexsus braco lexus....to je pila

pa kad se prepeljas prek lokve vode da ti se sva elektronika sjebe lol!
[Vrh] Go down
Armani

Armani

PostajNaslov: Re: jebe..ni proizvodaci auta!!   jebe..ni proizvodaci auta!! Emptysri lis 31, 2007 2:34 am

Lordan je napisao/la:
od golfova trojka je lijep model meni puno bolji model od cetvorke... ali ipak golf 5 je prekrasan... nemos ga usporedit sa trojkom....

a kao sto vidis ja imam punta starijeg ali iskreno grande mi je super i izvana i iznutra....

po meni je trojka, sto se tice kokpita, totalno zaostali auto
[Vrh] Go down
dominik_os

dominik_os

Broj postova : 746

PostajNaslov: Re: jebe..ni proizvodaci auta!!   jebe..ni proizvodaci auta!! Emptysri lis 31, 2007 4:29 am

e vidiš to mi se u alfi dešava ..a u toyoti ne ...
moš reć šta oćeš ali lexus je jebeno napredan i kvalitetan auto...
[Vrh] Go down
GTA
Gost

PostajNaslov: Re: jebe..ni proizvodaci auta!!   jebe..ni proizvodaci auta!! Emptyčet stu 01, 2007 12:02 am

Lexus je vec par godina proglasavan
najkvalitetniji autom na svijetu i s najmanje kvarova

A to zasigurno i stoji
[Vrh] Go down
Lordan
Admin
Lordan

PostajNaslov: Re: jebe..ni proizvodaci auta!!   jebe..ni proizvodaci auta!! Emptyčet stu 01, 2007 12:30 am

a jebiga trojka je izasla 91... nemos nest traziti za dizajn... mijenjala se unutrasnjost medju modelima ali ne previse....
[Vrh] Go down
Lordan
Admin
Lordan

PostajNaslov: Re: jebe..ni proizvodaci auta!!   jebe..ni proizvodaci auta!! Emptysub stu 03, 2007 3:52 pm

jebe..ni proizvodaci auta!! Punto10

sad kao ovaj punto je ruzan.... meni je pet puta ljepsi nego linija kao moj....
[Vrh] Go down
borna_aerox

borna_aerox

PostajNaslov: Re: jebe..ni proizvodaci auta!!   jebe..ni proizvodaci auta!! Emptyned stu 04, 2007 12:25 am

meni se osobno nesvida taj punto..kao ni fabia kao i pol drugih novih auta..jedino mi je od novih alfa.ostala lijepa..tj sve alfe..skoda octavia rs..golf 5 mi je jadan..toyota mi je dobra takoder starija neg ova nova auris..bmw nijedan..mercedes takoder..jedino mi je lijepa ona bmw stara 5-ica iz 90 i neke...ona dugacka lijepa..al ovi svi su k....!!
[Vrh] Go down
Lordan
Admin
Lordan

PostajNaslov: Re: jebe..ni proizvodaci auta!!   jebe..ni proizvodaci auta!! Emptyned stu 04, 2007 6:38 pm

borna moj ti si puko....hehe... al dobro svako ima svoj ukus....
[Vrh] Go down
Armani

Armani

PostajNaslov: Re: jebe..ni proizvodaci auta!!   jebe..ni proizvodaci auta!! Emptyned stu 04, 2007 6:46 pm

@ Borna: to je BMW E34 tzv. kamatarka Cool
[Vrh] Go down
gutin-yamaha

gutin-yamaha

Broj postova : 64
Registration date : 17.05.2008

PostajNaslov: Re: jebe..ni proizvodaci auta!!   jebe..ni proizvodaci auta!! Emptyčet lip 19, 2008 12:07 am

pa lol meni svi auti isti samo da su sportski Cool
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: jebe..ni proizvodaci auta!!   jebe..ni proizvodaci auta!! Empty

[Vrh] Go down

jebe..ni proizvodaci auta!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.