Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Accident de voiture chez Armani

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Armani

Armani


Broj postova : 590
Age : 36
Localisation : VG
Registration date : 22.07.2007

Accident de voiture chez Armani Empty
PostajNaslov: Accident de voiture chez Armani   Accident de voiture chez Armani Emptyčet pro 13, 2007 4:07 am

Accident de voiture chez Armani Dsc05479di2

Accident de voiture chez Armani Dsc05485xw3

Accident de voiture chez Armani Dsc05489dz7

Accident de voiture chez Armani Dsc05486bu8

Accident de voiture chez Armani Dsc05492wk5

Accident de voiture chez Armani Dsc05494iz2

Accident de voiture chez Armani Dsc05500ft8
[Vrh] Go down
Armani

Armani


Broj postova : 590
Age : 36
Localisation : VG
Registration date : 22.07.2007

Accident de voiture chez Armani Empty
PostajNaslov: Re: Accident de voiture chez Armani   Accident de voiture chez Armani Emptyčet pro 13, 2007 4:10 am

Ukratko...

most prek save na autoputu... smjer od sesveta prema buzinu... radovi su na mostu pa je suzenje... uglavnom... ''ophodnja ceste'' iza nje hyundai teracan, a iza njega ja... vozimo cca 80 km/h... kisa pada... ophodnja vozi uz sami desni rub... hyudai i ja po sredini... i tocno kod prestanka suzenja ophodnja se iz krajne desne ide polukruzno okrenut, znaci sjece 2 trake... i hyundai na zlajfu, ja isto... u meduvremenu ophodnja ode na drugu stranu neokrznuta... i jbga... od jednom samo osjetim udarac... zracni se spusti i sve je zadimljeno u kabini i smrdi po onom *urcu kaj ispali zracni van... izletim iz auta i skuzim da sam se okrenuo za kojis 200° sa autom... znaci nos mi je gledao u kontra smjeru... i jbga... izvadili trokut i tak to... dosla hitna, pa troja policijska kola... pregledali nas... napravili zapisnik... i rekli mozete ic
[Vrh] Go down
Ivandija

Ivandija


Broj postova : 326
Age : 38
Localisation : ..::sMrT JaPAncIma::..
Registration date : 27.07.2007

Accident de voiture chez Armani Empty
PostajNaslov: Re: Accident de voiture chez Armani   Accident de voiture chez Armani Emptyčet pro 13, 2007 11:14 am

a to je bilo kad ?
[Vrh] Go down
Armani

Armani


Broj postova : 590
Age : 36
Localisation : VG
Registration date : 22.07.2007

Accident de voiture chez Armani Empty
PostajNaslov: Re: Accident de voiture chez Armani   Accident de voiture chez Armani Emptyčet pro 13, 2007 12:30 pm

sinoc... 12.12.2007. u 22:10
[Vrh] Go down
Ivandija

Ivandija


Broj postova : 326
Age : 38
Localisation : ..::sMrT JaPAncIma::..
Registration date : 27.07.2007

Accident de voiture chez Armani Empty
PostajNaslov: Re: Accident de voiture chez Armani   Accident de voiture chez Armani Emptyčet pro 13, 2007 2:54 pm

u jebote ,pa jesi dobro ?
[Vrh] Go down
Armani

Armani


Broj postova : 590
Age : 36
Localisation : VG
Registration date : 22.07.2007

Accident de voiture chez Armani Empty
PostajNaslov: Re: Accident de voiture chez Armani   Accident de voiture chez Armani Emptyčet pro 13, 2007 2:59 pm

a ono... ok je... nos me od zracnog boli... vrat me malo zateze ko da sam se zalezo, a i desno koljeno me "reze" kad dode u odredeni polozaj...
[Vrh] Go down
Jave

Jave


Broj postova : 350
Localisation : Osijek-Bosutsko
Registration date : 08.08.2007

Accident de voiture chez Armani Empty
PostajNaslov: Re: Accident de voiture chez Armani   Accident de voiture chez Armani Emptyčet pro 13, 2007 3:28 pm

Jbt dobro si se skuco... Ajd fala bogu da tebi nije nist ozbiljnije!
[Vrh] Go down
Ivandija

Ivandija


Broj postova : 326
Age : 38
Localisation : ..::sMrT JaPAncIma::..
Registration date : 27.07.2007

Accident de voiture chez Armani Empty
PostajNaslov: Re: Accident de voiture chez Armani   Accident de voiture chez Armani Emptyčet pro 13, 2007 4:02 pm

odi poslikaj se kod doktora,valjda je sve uredu.jebeš auto,bitno je zdravlje
[Vrh] Go down
Armani

Armani


Broj postova : 590
Age : 36
Localisation : VG
Registration date : 22.07.2007

Accident de voiture chez Armani Empty
PostajNaslov: Re: Accident de voiture chez Armani   Accident de voiture chez Armani Emptyčet pro 13, 2007 4:23 pm

ma bila je hitna... pregledali su me od glave do pete...
[Vrh] Go down
dominik_os

dominik_os


Broj postova : 746
Age : 35
Localisation : SB_vinogorje i OS_sjenjak
Registration date : 14.05.2007

Accident de voiture chez Armani Empty
PostajNaslov: Re: Accident de voiture chez Armani   Accident de voiture chez Armani Emptyned pro 16, 2007 11:13 pm

e jebiga ja zuji par dana .pa sad prvi put vidim post ...
ma bitno je da si ti ok ...
a po autu vidim da je bilo jebeno ....
[Vrh] Go down
Lordan
Admin
Lordan


Broj postova : 708
Age : 36
Localisation : Osijek
Registration date : 14.05.2007

Accident de voiture chez Armani Empty
PostajNaslov: Re: Accident de voiture chez Armani   Accident de voiture chez Armani Emptypon pro 17, 2007 12:31 am

uuu dobro si se spizdio...
[Vrh] Go down
http://www.felga.tk
Armani

Armani


Broj postova : 590
Age : 36
Localisation : VG
Registration date : 22.07.2007

Accident de voiture chez Armani Empty
PostajNaslov: Re: Accident de voiture chez Armani   Accident de voiture chez Armani Emptypon pro 17, 2007 1:54 am

al koj je to nenadjebivi osjecaj... stisnes kocnicu, a auto ide i dalje... i samo BAAAAAM udarac... I par sekundi nis ne osjecas, niceg nisi svjestan i onda skuzis kaj je bilo... Cijela kabina zadimljena i smrdi po onom plasticnom eksplozivu koj ispali zracne jastuke... Pa te adrenalin pocne rokati ko majmuna... maknes zracni od sebe, ugasis auto... Izletis van, a osjecaj u nogama ko da imas 50 kg manje... Zbunjen totalno sav...
[Vrh] Go down
Ivandija

Ivandija


Broj postova : 326
Age : 38
Localisation : ..::sMrT JaPAncIma::..
Registration date : 27.07.2007

Accident de voiture chez Armani Empty
PostajNaslov: re   Accident de voiture chez Armani Emptypon pro 17, 2007 11:16 am

Armani je napisao/la:
al koj je to nenadjebivi osjecaj... stisnes kocnicu, a auto ide i dalje... i samo BAAAAAM udarac... I par sekundi nis ne osjecas, niceg nisi svjestan i onda skuzis kaj je bilo... Cijela kabina zadimljena i smrdi po onom plasticnom eksplozivu koj ispali zracne jastuke... Pa te adrenalin pocne rokati ko majmuna... maknes zracni od sebe, ugasis auto... Izletis van, a osjecaj u nogama ko da imas 50 kg manje... Zbunjen totalno sav...


eeeeeee kad NFS bude "davao" takav đir ...ja cu ga prvi kupit ,i to oriđinal !
[Vrh] Go down
dominik_os

dominik_os


Broj postova : 746
Age : 35
Localisation : SB_vinogorje i OS_sjenjak
Registration date : 14.05.2007

Accident de voiture chez Armani Empty
PostajNaslov: Re: Accident de voiture chez Armani   Accident de voiture chez Armani Emptypon pro 17, 2007 11:38 pm

u tako je i meni bilo kad sam se spizdio u auto motorom....a vjerovatno i vedranu ...
[Vrh] Go down
Ivandija

Ivandija


Broj postova : 326
Age : 38
Localisation : ..::sMrT JaPAncIma::..
Registration date : 27.07.2007

Accident de voiture chez Armani Empty
PostajNaslov: re   Accident de voiture chez Armani Emptyuto pro 18, 2007 11:34 am

dominik_os je napisao/la:
u tako je i meni bilo kad sam se spizdio u auto motorom....a vjerovatno i vedranu ...

ma joj nemoj me ni sječat,naježim se svaki put ko pička kad se sjetim toga ,užas
[Vrh] Go down
dominik_os

dominik_os


Broj postova : 746
Age : 35
Localisation : SB_vinogorje i OS_sjenjak
Registration date : 14.05.2007

Accident de voiture chez Armani Empty
PostajNaslov: Re: Accident de voiture chez Armani   Accident de voiture chez Armani Emptysri pro 19, 2007 2:14 am

hehhehe a meni bude samo motora žao....lol
[Vrh] Go down
Ivandija

Ivandija


Broj postova : 326
Age : 38
Localisation : ..::sMrT JaPAncIma::..
Registration date : 27.07.2007

Accident de voiture chez Armani Empty
PostajNaslov: Re: Accident de voiture chez Armani   Accident de voiture chez Armani Emptysri pro 19, 2007 11:03 am

jebote ,eo ja malo gledam sd i ono razmišljam....

jebote pa ja svake godine završim godinu za ono 5-10 k kuna štete !!!

ili padnem,ili moram kazne platit ili sam mulac pa završim u bolnici ili ovo ili ono...a u kurac počet ću se vozit tramvajem,mjesećna karta je 10 puta jeftinija kad sve zbrojiš
[Vrh] Go down
Sponsored content





Accident de voiture chez Armani Empty
PostajNaslov: Re: Accident de voiture chez Armani   Accident de voiture chez Armani Empty

[Vrh] Go down
 
Accident de voiture chez Armani
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: AUTOMOBILI :: PHOTO I VIDEO GALERIJA-
Forum(o)Bir: