Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 ludnica:):) nebi se volio nac u njegovoj kozi!!

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
borna_aerox

borna_aerox


Broj postova : 136
Age : 34
Localisation : ČEPIN
Registration date : 15.05.2007

ludnica:):) nebi se volio nac u njegovoj kozi!! Empty
PostajNaslov: ludnica:):) nebi se volio nac u njegovoj kozi!!   ludnica:):) nebi se volio nac u njegovoj kozi!! Emptypet pro 21, 2007 12:13 pm

nikad se nebi volio naci ovome u kozi i takim slicnim!! https://www.youtube.com/watch?v=4puojV5bh0E
[Vrh] Go down
borna_aerox

borna_aerox


Broj postova : 136
Age : 34
Localisation : ČEPIN
Registration date : 15.05.2007

ludnica:):) nebi se volio nac u njegovoj kozi!! Empty
PostajNaslov: Re: ludnica:):) nebi se volio nac u njegovoj kozi!!   ludnica:):) nebi se volio nac u njegovoj kozi!! Emptypet pro 21, 2007 12:14 pm

i jos se frajeru na autu upalili brisaci da ga skine sa sofersajbe..Laughing Smile
[Vrh] Go down
borna_aerox

borna_aerox


Broj postova : 136
Age : 34
Localisation : ČEPIN
Registration date : 15.05.2007

ludnica:):) nebi se volio nac u njegovoj kozi!! Empty
PostajNaslov: Re: ludnica:):) nebi se volio nac u njegovoj kozi!!   ludnica:):) nebi se volio nac u njegovoj kozi!! Emptypet pro 21, 2007 12:16 pm

https://www.youtube.com/watch?v=bHFR7BGxf4I eo jos jedna(Sta rec nego zene!)
[Vrh] Go down
Ivandija

Ivandija


Broj postova : 326
Age : 38
Localisation : ..::sMrT JaPAncIma::..
Registration date : 27.07.2007

ludnica:):) nebi se volio nac u njegovoj kozi!! Empty
PostajNaslov: Re: ludnica:):) nebi se volio nac u njegovoj kozi!!   ludnica:):) nebi se volio nac u njegovoj kozi!! Emptypet pro 21, 2007 2:15 pm

hehe,onaj prvi je gadno nastrado...a ova ženska je totalna glupača. al to se događa,ljudi se uspaničare i zaborave pustit gas .....to je onda rezultat .

ja sam se svega nagledo,ljudi mi kupe skuter pa se zabiju u ogradu ,stup,padnu nakon 2 metra...stvarno svega ima..
[Vrh] Go down
Jave

Jave


Broj postova : 350
Localisation : Osijek-Bosutsko
Registration date : 08.08.2007

ludnica:):) nebi se volio nac u njegovoj kozi!! Empty
PostajNaslov: Re: ludnica:):) nebi se volio nac u njegovoj kozi!!   ludnica:):) nebi se volio nac u njegovoj kozi!! Emptypet pro 21, 2007 3:26 pm

..gledo sam vec , jebote onaj lik u autu nije stao na crveno i zato je i pokupio ovog na skuteru, kak mrzim takve pedere... a ovaj kad je padao na pod izgledao je ko lutka! A u drugom videu cini se da vjezba za kaskadera al ne ide joj bas Very Happy
[Vrh] Go down
škrga-dragster

škrga-dragster


Broj postova : 30
Localisation : bm-darda
Registration date : 16.09.2007

ludnica:):) nebi se volio nac u njegovoj kozi!! Empty
PostajNaslov: Re: ludnica:):) nebi se volio nac u njegovoj kozi!!   ludnica:):) nebi se volio nac u njegovoj kozi!! Emptyčet sij 03, 2008 6:07 pm

jebo te isus tak sam i ja završio sa svojim ali tak nisam leto.
ja sam još bio na motoru kad me tak razapeo.to mi je druga sa istim motorom.ljudi pozz sad sam se tek oporavio.sve najbolje u ovoj 2008 godini
[Vrh] Go down
Sponsored content





ludnica:):) nebi se volio nac u njegovoj kozi!! Empty
PostajNaslov: Re: ludnica:):) nebi se volio nac u njegovoj kozi!!   ludnica:):) nebi se volio nac u njegovoj kozi!! Empty

[Vrh] Go down
 
ludnica:):) nebi se volio nac u njegovoj kozi!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
 :: MOTORI I SKUTERI :: PHOTO I VIDEO GALERIJA-
Forum(o)Bir: